Transmetuar më 14-02-2023, 19:34

Ndonëse larg njëri-tjetrit këtë vit, Dori zgjodhi një mënyrë shumë të bukur për ta bërë Oltën ta ndjejë prezencën e tij në këtë Shën Valentin.

Aktorja ditën e sotme ka marrë një buqetë të madhe me trëndafila të kuq nga partneri i saj dhe një pusullë të bukur dashurie sigurisht.

“Edhe pse nuk di të shkruaj shumë fjalë dashurie, dua të të them se je shumë e rëndësishme për mua. Gëzuar Shën Valentinin,”-shkruhej në pusullë.

Olta u lumturua pafund nga kjo surprizë, duke mos i kursyer edhe ajo disa fjalë të ëmbla për Dorin. “Dori të dua shumë. Je jeta ime. Vdes për ty,”-tha aktorja.

Nga ana tjetër kujtojmë që më herët këtë mëngjes i ftuar në “Wake Up” ishte Ledion Liço, drejtori i “TAR” dhe partneri në jetë i producentes së “BBV”, Sara Hoxhës.

I ftuar në emision ndër të tjera ai zbuloi edhe diçka që do të ndodhë këtë të dielë në “BBV.”

“Këtë fundjavë, ditën e diel, ata të Big Brother-it do të bëjnë një program radiofonik nga shtëpia e Big Brother-it. Që do të dëgjohet në Top Albania Radio”, tha Liço, i cili duke qeshur shtoi: “Ata do të jenë një test për të parë nëse Wake Up-in vitin që vjen do e keni prapë ju”.