Transmetuar më 14-02-2023, 18:42

Një debat ka ndodhur një ditë më parë në shtëpinë më të njohur në Shqipëri, atë të Big Brother VIP.

Deati është zhvilluar mes Bledi Manes dhe Ermionës sa i përket blerjes së banesave dhe çmimit të tyre, mes Shqipërisë dhe vendoeve të huaja.

Teksa biseda ka vijuar më tej në dhomën e gjumit ku Ermiona akuzon Manen sit ë korruptuar.

Pjesë nga biseda:

Ermiona: Më e bukura e Tiranës është që ti blen një apartament dhe i nderin rrobat jashtë. Këto janë ekstreme që nuk i kam parë as jashtë. Vajza ime tani po blen shtëpi në Milano mu në qendër.

Bledi: Po rri moj mos na trego tani, me algjeruanin apo marokenin komshi.

Biseda tek dhoma e gjumit:

Luizi: Profesioni i tij është gazetar

Ermiona: Ai është i korruptuar

Luizi: Pjesa më e madhe e gazetarëve kanë shkuar gjithmonë me pushtetin

Ermiona: Po pra është i korruptuar, mua nuk më korrupton dot njeri