Transmetuar më 13-02-2023, 15:24

VLORË- Një restorant në Vlorë është përfshirë nga flakët paraditen e kësaj të hëne.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 29 Nëntori. Paraparkisht mësohet se shkak i këtij incidenti është bërë një shkëndijë elektrike në aspiratorin e restorantit. Fatmirësisht nuk ka pasoja në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Pritet që pronari dhe dëhsmitarët e ngjarjes të merrne në pyetje pëqr të mësuar detaje dhe rrethanat e ngjarjes.