Transmetuar më 11-02-2023, 23:54

Tea ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP.

Olta, Dea dhe Tea ishin në nominim pasi Kiara hapi ‘Kutinë e Pandorës’.

Kiarës iu kërkua që të nominonte tre banorë, dhe ajo pa hezituar nominoi tre vajzat konkurente.

Gjatë këtyre ditëve shqiptarët votuan se kë do donin të nxirrnin nga shtëpia. Dhe në mbyllje të votimit rezultoi se Tea ishte më pak e preferuara.