Transmetuar më 11-02-2023, 20:54

Luizi ka vazhduar edhe ditën e sotme ngacmimet ndaj Keisit.

Ai i është drejtuar banores më të re të shtëpisës duke i kërkuar një puthje, teksa ka shtuar ndër të tjera se e shikonte si gocën e tij.

Prezent në dhomën e ndenjes ka qenë dhe Kiara e cila nuk ka bërë asnjë reagim për fjalët e Luizit.

“Zëre se jam Sabiani. A të ka marrë malli? Unë të shof si gocën timë a do ma japesh një puthje.

A të ka marr malli për babin?”- ka thënë Luizi duke ngacmuar Keisin.

Edhe pse fillimisht Keisi është prezantuar se dëshiron të ketë një marrëdhënie të mirë shoqërore me Kiarn, Luizi disa herë ka dyshuar në sjelljet e banores.