Transmetuar më 11-02-2023, 14:31

Tiranë- Protestuesit hedhur kapsolla e flakadanë në shkallët e Kryeministrisë teksa mbahet protesta e opozitës.

Siç shihet nga pamjet e kapura nga agjencia LSA, kapsolla ka krijuar tym dhe ka prishur radhët e policisë.

Godina është mbuluar nga tymi.

Madje edhe një polici manifeston çrregullime dhe ndihmohet nga kolegu i tij.