Transmetuar më 10-02-2023, 22:46

Më në fund Kiara e pranon publikisht dashurinë që ka për Luizin.

E deklaroi sonte se brenda shtëpisë së Big Brothet VIP ka gjetur dashurinë e jetës, referuar Luizit.

“Jam e lumtur që kam gjetur dashurinë e jetës këtu brenda”- tha Kiara.

Moderatorja e ka pranuar këtë gjë, në prezencë të të gjithë banorëve, teksa ishin duke zhvilluar “Cabaret Show”.

Ndërkohë që banorët janë thirrur të gjithë një nga një nga Dea Mishel për të lënë një shënim në telajon që ishte në dhomën e ndenjes, ka qenë Luizi ai i cili ka pikturuar një zemër dhe inicialet e emrave të tyre L dhe K.

Më pas çifti tashmë i konfirmuar kanë lënë të dy shenjat e duarve të tyre në fletë.