Transmetuar më 10-02-2023, 18:09

Durrës- Më datë 10.02.2023, në lagjen nr. 13, Durrës, është gjetur në banesë, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasja ukrainase N. Y., 46 vjeçe.

Paraprakisht dyshohet se 46-vjeçarja e ka humbur jetën nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.