Transmetuar më 10-02-2023, 09:31
FOTO ILUSTRUESE

Vlorë- Policia e Vlorë ka zhvilluar një operacion në disa fshatra në Bashkinë e Selenicës dhe në Vlorë në ambiente të mbyllura për shtëpi bari.

Sipas burimeve nga ana e policisë, aksioni ka nisur që prej mesditës së datës 9 shkurt dhje ka vijuar deri në orët e para të mëngjesit.

Burimet nga “blutë” e Vlorë bëjnë me dije se në Selenicë është gjetur një shtëpi bari dhe një afërsi të Vlorës.

Sipas burimeve policia ka arrestuar disa persona dhe janë duke u hetuar po ashtu edhe idsa të tjerë.

Për këtë operacion pritet një konferencë.