Transmetuar më 09-02-2023, 20:57

Megjithëse shpesh thonë që nuk do përfshijnë në format njerëz jashtë, banorët e “Big Brother Vip” shpesh “nuk e mbajnë fjalën.”

Së fundmi ka qenë Melisa Lleshi, banorja e “Big Brother Vip Kosova”, ajo e cila ka bërë një deklaratë të fortë ndaj Juliana Nurës, ku përfshin edhe një tjetër personazh të njohur për publikun shqiptar, reperin Ledri Vula.

“Kjo çoi Ledrin për dy javë në shtrat. Kjo brenda është e butë, jashtë bën kshu”, tha Melisa, ndërsa Juliana nuk e ka mohuar por vetëm ka qeshur.

Sakaq, banorët e tjerë i kanë këshilluar që të mos thonë emra të njerzve që s’janë aty.

Megjithëse shpesh thonë që nuk do përfshijnë në format njerëz jashtë, banorët e “Big Brother Vip” shpesh “nuk e mbajnë fjalën.”

Së fundmi ka qenë Melisa Lleshi, banorja e “Big Brother Vip Kosova”, ajo e cila ka bërë një deklaratë të fortë ndaj Juliana Nurës, ku përfshin edhe një tjetër personazh të njohur për publikun shqiptar, reperin Ledri Vula.

“Kjo çoi Ledrin për dy javë në shtrat. Kjo brenda është e butë, jashtë bën kshu”, tha Melisa, ndërsa Juliana nuk e ka mohuar por vetëm ka qeshur.

Sakaq, banorët e tjerë i kanë këshilluar që të mos thonë emra të njerzve që s’janë aty.

Emri Julianës, është lakuar prej 12 vitesh për videon erotike të famshme që iu publikua vite më parë.

E duket se vetë banorja e “Big Brother” e ka prekur këtë temë në reality-show.

“Akoma më dhemb sepse nuk është vetëm tregimi im, por edhe për qindra gra të tjera që ballafaqohen me të njëjtën situatë sikurse unë”, ka thënë ajo ndër të tjera. Më tej, ish-Missi ka bërë me dije se dikush i ka hakëruar kompjuterin ish-it të saj asokohe. Unë kam qenë duke folur me një djalë, isha një nga më të përfolurat në atë kohë. Për mua ishte lidhje, për atë nuk e di si ka qenë. Njeriu aventurist është. Dhe hyn dikush dhe i ka hakuar bisedat tona dhe kompjuterin dhe hyn na incizon neve dhe ne dy njerëz të rritur çfarë bëjnë dhe pas disa ditëve nuk e di si e ka incizuar atë. Mua më vjen pas disa ditëve një e-mail kliko linkun dhe dua kaq pare. Kur kjo ndodhi, ato para që kisha punuar gjithë ato vite ia dhashë dikujt me maskë. Momenti ka qenë super i vështirë kur e kam kuptuar që ai link-u është videoja ime. Ato momente kam menduar që ato momente ishte më mirë që të fundosesha prej kësaj bote sepse për mua vlera shqiptare, vlera e familjes… vlera e fisit im, puna, sakrifica që e kam bërë deri në atë moment ka qenë shumë e madhe. Çdo mund yti fshihet me një gjë kaq të vogël, kaq të vogël ku një vajzë zhvishet për të dashurin e vet që është shumë normale, por nuk është normale për me ta humbur të drejtën me të shantazhuar. Opsioni i parë që a ia vlen me jetu që t’i lë ëndrrat e mia mbrapa, por e dija që do t’i shkaktoja prindërve një hall më të madh, ose gjëja e dytë që të vazhdoj përpara. Sa herë që flas, qaj sepse ma kujton dhimbjen, mbi të gjitha dhimbja nuk është asgjë nëse e mbaj vetëm për vete”, tha Juliana.

Julianës iu publikuan video +18 në një bisedë me reperin Ledri Vula. Në atë kohë, ajo ka qenë e afërt edhe me ish-in e Dafina Zeqirit, Krenar Çoçajn, ku u tha se Krenari e tradhtoi Dafinën me modelen.