Transmetuar më 09-02-2023, 14:31

Ish-banori i Big Brother VIP, Ronaldo Sharka, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Breaking” për të komentuar këtë spektakël.

Ai foli në lidhje me finalen, teksa tha se për të 3 finalistë do të jenë Olta, Luizi, Maestro dhe Valbona.

Unë jam në dilemë për të 4-tin. 3 finalistët janë maestro, Olta dhe Luizi. Maestro ka qenë shumë herë në nominim sepse nuk i njihte fillimisht shumë njerëzit, por ai është zbulim i atij Big Brother. Në gjuhën popullore themi se ai është “skuth” po në lojë është shumë mirë. Unë personalisht do doja të shikoja Bonën. Na ka dhuruar tërë këto video shumë, edhe aty ka sjell frymë tjetër. Por Luizi e ka fituar.