Transmetuar më 07-02-2023, 17:21

Tiranë-  Një aksident ka ndodhur ditën e stome në orën 16:00, në bulevardin Zhan D’Ark.

M. A., 23 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar një shtetase, ende të paidentifikuar.

E aksidentuara si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.