Transmetuar më 07-02-2023, 16:52

Tiranë- Aksident në bulevardin ‘Zhan D’Ark’

Ngjarja ndodhi në orën 16:00.

M. A., 23 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar një vajzë ende të paidentifikuar, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor shkoi në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit