Transmetuar më 07-02-2023, 11:35

Aktorja Olta Gixhari dhe Dea Michelle janë puthur në buzë teksa kërcenin në shtëpinë e BBV. Olta Gixhari dhe blogerja, të cilat kanë nisur një shoqëri brenda shtëpisë, kanë nisur të qeshin pas skenës. Gjatë momentit, aktorja mban një gotë me verë në dorë. Ndërsa dëshmitari i vetëm i puthjes së dyshes ishte Kristi Aliaj.

Ndërkohë banorët e tjerë të cilët ndodheshin aty u ka shpëtuar ky momenti pasi po kërcenin.