Transmetuar më 05-02-2023, 14:54

Shkodër- Një person është gjetur i vdekur në anë të rrugës në fshatin Kuç të Shkodrës.

Shtetasi rreth 60 vjeç është gjetur nga kalimtarët. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe nga verifikimet e para nuk ka plagë me armë zjarri.

Ai ka qenë duke lëvizur me biçikletë dhe dyshohet se ka pasur komplikacione shëndetësore.