Transmetuar më 05-02-2023, 09:57

Një nominim i papritur ka tronditur mbrëmjne e djeshme shtëpinë më të njohur të Big Brother VIP, teksa e drejta e zgjedhjes iu la Deas në dorë.

Ishtë ajo që vendosi se do të çonte në nominim Efin, Kiarën dhe Luizin, teksa shtëpinë e ka lënë Efi.

Ky largim ka sjellë reagimin e menjëhershëm të Luizin, ku gjatë spektakliti nisi ti thoshtë fjalë si: do të të zhgarravis, do të të shkatërroj etj.

Por ajo që sot është bërë virale në rrjet është takimi i Efit dhe Luizit dhe fjalët që ky i fundit i tha në vesh.

Teksa po e përqafonte për tu larguar Luizi i ka thënë Efit se do t’ja merrte hakun për këtë që i bënë.

“Do ta marr hakun”- dëgjohet t’i thotë Luizi Efit ndërkohë që kjo e fundit del nga shtëpia.

Të njëjtën gjë tha Luizi edhe gjatë bisedës me Kiarën pas Primes ndërsa po bisedonin në krevat.