Transmetuar më 04-02-2023, 19:45

Atdheu është parë goxha i afërt gjatë ditës së sotme me Melisën, vetëm pak orë pasi në prime-n e mbrëmshëm hoqi dorë nga lidhja që po krijonte me Xhulin.

Sot Atdheu është parë duke përkëdhelur Melisën, duke i bërë masazh e duke e puthur Melisën tek pjesa e veshit.

Kujtojmë që Atdheu vendosi të ndahej dje nga Xhuli pasi mësoi se ajo kishte folur për një lidhje që ka jashtë shtëpisë.

Dyshja kishin vetëm pak ditë që kishin nisur të njihnin njëri-tjetrin.

‘Nuk dua ta shoh më me sy"! Merr fund romanca e krijuar në ‘BBVK’ mes Xhulit dhe Atdheut. Arsyeja