Transmetuar më 04-02-2023, 10:15

Kosovë – Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, ka emocionuar pa masë me rrëfimin e tij të radhës për ish-partneren e tij, Kejsin.

I njohur gjerësisht si Stresi, Arkimedi është një nga konkurentët pretendentë të Big Brother VIP Kosova.

Mes emocionesh ai ka treguar për historinë e tyre, lrgimin e Kejsit drejt Kanadasë, sëmundjen e saj, tentativën për ta takuar, humbjen e kontakteve dhe dëshirën e madhe që ka për t’u ribashkuar.

Stresi dëshiron shumë një ribashkim, një mundësi të dytë. Kjo edhe për faktin se ata nuk janë ndarë me letra.

Tashmë pritet se çfarë do ndodhë me çiftin.

Për më shumë mos e humbisnmi këtë video: