Transmetuar më 03-02-2023, 15:31

Tiranë- Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë.

Nuk raportohet për të lënduar, por për dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësit dhe policia.

Po punohet për lokalizimin dhe fikjen e flakëve.

Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit të zjarrit.