Transmetuar më 03-02-2023, 09:35

Big Brother VIP duket se së fundmi ka "infektuar" dhe studiot politike.

Së fundmi fenomeni “Kiara dhe Luiz” dhe “dasma” e tyre tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe po komentohet gjerë e gjatë.

Ishte analisti Lorenc Vangjeli ai i cili iu drejtua ish-kryeministrit Sali Berisha se nëse mes tij dhe kryetarit të grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, duke përmendur dhe puthjen e Luizit me Kiarën e cila sipas analistit ishte më e kollajtë se një takim mes kreut të PD dhe Alibeajt.

Por, si duket Berisha e kishte parë “dasmën” dhe duke anashkaluar pyetjen për Alibeajn ai u përcolli urimet e tij çiftit për “martesën”, tha Berisha në "Opinion".

Çfarë ndodhi me “Zjarr e ftohtë” të Luiz Ejllit? Eurovision publikon listën me këngët më të…

U lirua nga paraburgimi, Fero bën postimin e papritur në rrjetet sociale

Luani i pari, Akrepi i fundit/ Renditja e shkurtit, fati do të jetë me ju në 10 ditët e para

Pjesë nga biseda:

Lorenc Vangjeli: Më kollaj u puth Luizi me Kiarën se të takohesh me Alibeajn, qoftë edhe për një përqafim që të bëheni bashkë

Sali Berisha: Tu themi të trashëgoheni dhe jetë të lumtur çiftit

Vangjeli: I ke shkruajtur një letër Luizit?

Berisha: Secili ka diellin e vetë, unë nuk ndërhyj në atë shoë, por urimin për martesë është gjëja më normale. Tch