Transmetuar më 02-02-2023, 14:53

LUSHNJE- Aksident në aksin rrugor Lushnjë- Rrogozhinë.

Një mjet është përplasur me trafikndarësen dhe kthehet përmbys.

Për pasojë ka mbetur i lënduar shoferi 32-vjeçar i cili u dërgua në spital

Në vendin e ngjarjes shkoi policia që kreu veprimet proceduriale.