Transmetuar më 02-02-2023, 13:48

Teksa në Big Brother VIP është krijuar super atmosferë nga dasma e Luizit dhe Kiarës, disa nga banorët kanë qëndruar të distancuar. Dea dhe Amosi nuk janë afruar aspak, por kanë parë e komentuar nga larg.

"E ke parasysh mbretin te Shrek 1? Fiks si ai duket", tha Amosi për Luizin, ndërsa Dea u shkri së qeshuri.

Dyshes iu bashkuan më pas dhe Tea, Olta dhe Nita, të cilat u larguan nga dasma.