Transmetuar më 02-02-2023, 11:55

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte mëngjesin e djeshëm e ftuar në emisionin “Wake Up”. Ajo komentoi lojën e banorëve të këtij edicioni të reality show-t, por jo vetëm.

Balina gjithashtu dha edhe një koment për Zhaklin Lekatarin, e cila e ka zëvendësuar krah Arbër Hajdarit.

“Është pozicion i vështirë. Është kolltuk i vështirë për t’u mbajtur, por Zhakut nuk ia kisha merakun. Është e vështirë të thuash mendimin tënd dhe të kuptosh sa presion ke nga jashtë. Zhaku më ka shkruajtur dhe ka thënë: “Shpresoj të të zëvendësoj denjësisht”", tha ajo.