Transmetuar më 01-02-2023, 20:08

TIRANË- Reperi Noizy dhe Kleviol Ahmeti, i njohur si Cllevio, i kanë dhënë fund përplasjes që ata kishin.

Por, tashmë në bazë të një foto të siguruar nga Dosja.al shihen Noizy dhe Clevio duke qëndruar në një ambient bashkë. Ky raport i rregulluar pas konfliktit vjen pas pajtimit me Stresin, i cili është pjesë e Big Brother Kosova, ku po merr mbështetje edhe nga Noizy e nga Cllevio.

Dyshja kishte një përplasje ku veç dhunës nga njëri tjetri pasuan me dëmtim objektesh si dhe arrestimin e Cllevios.