Transmetuar më 01-02-2023, 17:44

Olta Gixhari nuk i ka mbajtur dot lotët mëngjesin e sotëm dhe ka shpërthyer. Aktorja ka zbuluar se është zgjuar shumë e mërzitur dhe më pas u ul në një cep vetëm ku nisi të qante.

Asaj iu afrua Valbona Mema dhe Armaldo Kllogjeri për ta qetësuar, por ishte e kotë. Teksa po bisedonte me Maestron, Olta siç kishte një filxhan në dorë e përplasi në tokë.

Pak më vonë shkon Luiz Ejlli pranë saj me një filxhan në dorë dhe e pyet nëse e do për ta thyer. Këtu ndërhyn Armaldo që i thotë ‘vjen e bën humor pa lidhje’.

Pjesë nga biseda:

Olta: Unë nuk di, kaq. Unë nuk di të transmetoj ndjenjat dhe mendimet e mia. I transmetuakam gabim, se nuk e kanë fajin këto që më keqkuptojnë. Faji është i imi që nuk di ti transmetoj

Luizi: Do e thyesh?

Olta: Jo

Luizi: Merre

Olta: Lëre këtu

Luizi: E kam prej mend

Olta: Nuk e dua tani

Luizi: Kur të duash më thuaj, ta sjell se kërcet më fort

Armaldo: Vjen bën humor pa lidhje

Olta: Nuk ka gjë

Luizi: Nuk është humor, do me shfry.