Transmetuar më 31-01-2023, 23:39

Largohet një tjetër banor nga BBV 2.

Publiku ka vendosur që spektalin e mbrëmjes së sotme të largojë nga shtëpia e Big Brother VIP2, Bjordi Mezinin.

Tea Trifoni, Armaldo Kllogjeri, Efi Dhedhes dhe Bjordi Mezini ishin të nominuarit e kësaj radhe.

Ishte Bjordi që doli përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, duke hequr dorë nga çmimi i madh.