Transmetuar më 31-01-2023, 21:43

Analistja e Big Brother VIP, Zhaku, ka kritikuar Oltën dhe Efin për mënyrën se si janë sjellë me njëra-tjetrën.

Zhaku i tha Efit se e kupton sjelljen e saj me nerva por nuk është dakord me faktin që ajo thotë se nuk ndryshon dot.

Po ashtu Zhaku iu kthye Oltës për faktin se ajo e akuzoi se donte ta shtynte kur po merrte makeup-in në tualet.

“Ti thua se Efi donte të të shtynte, por në asnjë moment nuk të ka shtyrë. Ti nëse do të vazhdosh, të manipulosh, gënjesh e inskenosh situata, bëje…” tha Zhaku.

“Po ku të shtyu mi Olta,” këtij mendimi iu bashkua dhe Arbana e cila gjithashtu i bëri thirrje banorëve të mos përdorin “unë di gjëra nga ty jashtë” për lojën.