Transmetuar më 31-01-2023, 20:14

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pëlqimi i mundshëm që Diola dhe Xhonatan kanë ndaj njëri-tjetrit.

Ata janë parë shumë të afërt brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania, ndërsa gjatë një “talent show” nuk ka munguar as një kërcim sensual mes tyre.

Babai i Xhonatanit, Alket Islami ishte i ftuar dhe gjatë momentin që u transmetua inserti “vuri duart në kokë”.

Më tej ai u shpreh se është i hapur për çdo lidhje që Xhoni mund të krijojë aty brenda.