Transmetuar më 31-01-2023, 12:33

Si çdo mbrëmje Luiz Ejlli shkon pranë Efi Dhedhes dhe Kiara Titos për të biseduar, e sigurisht që nuk mungojnë as batutat dhe të qeshurat pafund.

Teksa ishin shtrirë në krevatin e Efit, Luizi vazhdon e flet për Kiarën se sa e mirë është. Pastaj pyet Kiarën ‘a e lëmë lojën, dalim nesër’, se aty nuk kanë as kamera dhe as spektatorë.

Pjesë nga biseda:

Luizi: O sa e mirë është kjo moj

Efi: Po na ke çarë kokën o burrë, e morëm vesh

Luizi: Po nuk kam ça të bëj moj se jam bërë për ta ngrënë

Efi: A mirë, ikni i çik aty

Luizi: Po njësoj është si këtu si atje

Efi: Po e thoni me zë të ulët

Luizi: Mirë po ja them me të ulët

Efi: Jo, jo, je te krevati im mos harro

Luizi: A e lëmë këtë lojën, boll. E kam seriozisht, e lëmë lojën dalim nesër. E kam seriozisht, nuk jam duke u talluar

Kiara: Ikim fare?

Luizi: Fare pra fare

Kiara: Po ku do ikim?

Luizi: Në shtëpi moj. Po jena në shtëpinë tonë, pa kamera, pa mikrofona, pa spektatorë. E kam seriozisht

Efi: I ka ikur truri domethënë.