Transmetuar më 30-01-2023, 18:55

Debate të ashpra në shtëpinë e Big Brother. Protagonistë janë Luizi me Oltën. Madje debati mes tyre ka degraduar në fyerje.

Gjithka ka nisur pasi Luizi e cilësoi Oltën dhe lojën e saj brenda shtëpisë si të pamoralshme, ndërsa aktorja ka nisur duke ngritur zërin.

Në një moment, ajo madje ka kërcënuar Luizin se do nxjerrë shumë sekrete që di për Kiarën, si kundërpërgjigje ndaj tij.

Luizi i është përgjigjur: Ha m.. ha!