Transmetuar më 30-01-2023, 12:47

Është gjetur i pajetë 69-vjeçari Taqi Bërxulla, i cili vetëm një ditë më parë ishte shpallur i humbur nga familja e tij.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se trupi i tij u gjet në një greminë pranë një manastiri.

Policia dhe ambulanca gjendet në vendin e ngjarjes për të zbardhur detajet e ngjarejs.