Transmetuar më 29-01-2023, 13:46

Kiara dhe Luiz duken më të afërt se kurrë. Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Luizi ka marrë në krahë Kiarën, ndërsa kjo e pyet se nëse do munde ta mbante gjatë.

Efi: Çdo gjë do shkojë mirë po u ëmbëlsuat

Luizi: Prit se s’të kam marrë në krah njerë

Kiara: Më ke marrë njëherë

Luizi: Këtë e mbaj kështu, deri në “Myslym Shyr”.

Kiara: S’më mban dot…