Transmetuar më 26-01-2023, 19:20

Shkodër- Qëllohet disa herë me thikë brenda në banesës Bledar Troshani në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur në katin e tetë të një pallati.

Mësohet se i riu ndodhet në gjendje të rëndë për jetën dhe është dërguar në repartin e reaminacionit në spital.

Sipas qytetarit, për shkak të gjendjes së rëndë, i riu është dërguar në spital nga vetë policia pa pritur ambulancën.

Ndërkohë bëhet me dije se policia ka ndaluar një person rreth 60-vjeç që dyshohet i afërm i tij. noa.al