Transmetuar më 25-01-2023, 18:23

Olta Gixhari mendon që përçarja e saj me Efi Dhedhes është shkaktuar si pasojë e ndërhyrjes së Luiz Ejllit.

Sipas Oltës, ditën që Luizi u afrua që të bëntë miqësi me Efin, kjo e fundit u distancua prej saj dhe tani flet me mllef.

Olta thotë se ajo nuk e ka sharë kurrë Efin dhe se nuk e kupton sjelljen e saj. Duke folur me Amosin, Olta tha se Efi ka përdor fjalë të ndyra me të.