Transmetuar më 25-01-2023, 12:41

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Çorovodë, ku një 63-vjeçar ka ndërruar jetë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “2 Dhjetori”, teksa Kujtim Kola ka qenë duke krasitur pemët në shtëpinë e tij. Sipas policisë, ai është rrëzuar aksidentalisht nga lartësia dhe ka humbur jetën direkt.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.01.2023, rreth orës 11:40, në lagjen “2 Dhjetori”, Çorovodë, shtetasi K.K., 63 vjeç, duke krasitur pemët në banesën e tij, është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.