Transmetuar më 23-01-2023, 15:24

Në klipin prezantues Valbona tha se disiplinën e ka shumë të rëndësishme, sidomos kur jeton me shumë persona në shtëpi.

Teksa kaluan vetëm 24 orë nga hyrja e saj në shtëpinë e Big Brother Vip, Valbona nisi debatet e para me banorët, më së shumti me Armaldon, për shkak të mungesës së higjienës në shtëpi.

Sapo erdhi, ajo u tha banorëve që të ndahen punët, por kjo shkaktoi debat mes saj dhe Armaldos.

Ky i fundit i tha Valbonës se nuk ka dëshirë të komunikojë fare më të, por këngëtarja u ndje keq, pasi sipas saj ata kanë një raport miqësor prej 25 vitesh.

Kristi e pyeti Armaldon se pse ai u ndje keq nga fjalët e Valbonës dhe ky i fundit tha se ka gjithë ditën që ankohet për papastërtinë.

Valbona i kërkoi falje Armaldos dhe i tha se në disa raste ka folur me shaka, duke qenë se ata janë miq prej vitesh.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd