Transmetuar më 23-01-2023, 13:32

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, po shijojnë pushimet në Maldive.

Biznesmenia ka postuar gjatë këtyre ditëve fotografi mahnitëse nga parajsa tropikale, por foto e fundit ka marrë më shumë vëmendjen pasi është më e guximshme.

Ajo ka pozuar “topless”, duke hequr rroba banjat në njërin krah e duke mbuluar gjoksin me duar. Ermali shihet krah saj i shtrirë me syze dhe këmishë.

“Desha ti shpjegoja Maldivjotëve kush është Rozafa te ne”, shkruan Rezarta teksa foto ka marrë shumë komente e komplimenta nga ndjekësit.