Transmetuar më 21-01-2023, 23:41

Luizi, Olta, Efi, Ronaldo dhe Kristi ishin 5 nga banorët që dolën në nominim që javën e kaluar.

Publiku vendosi të largojë nga shtëpia e Big Brother Vip, Ronaldon.

Por nominimi u shty për shkak të daljes së Kejvinës