Transmetuar më 20-01-2023, 19:33

ELBASAN- Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha dhe kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta janë bërë bashkë sot në Elbasan.

Ata po marrin pjesë në eventin e zhvilluar për 32-vjetori i themelimit të Partisë Demokratike të Elbasanit.

Në event, Berisha do të mbajë edhe një fjalim përpara simpatizantëve demokratë.