Transmetuar më 19-01-2023, 21:24

Sherr mes djemve në Për’puthen.

Takimi i Edës me Viktorin rritën tensionet e këtij të fundit me Mateon.

Ata nisën me diskutime, por më pas debate agravoi me ofendime për njëri-tjetrin, ndërsa momenti më kulminant arriti deri në prag përplasjes fizike.

Sapo Viktori dhe Mateo u ngritën nga karrigia, reaguan edhe konkurrentët e tjerë, të cilët penguan përplasjen e tyre në studion e Për’puthen.

Viktori: Ti je një dru, se ke pesë muaj që je aty edhe nuk ke mësuar asgjë. Kështu që mbylle gojën

Mateo: Qepe edhe… Je i pari këtu që e ke kthyer personale. Këtu jo ti po asnjëri nuk guxo ta kthejë me mua personale

Viktori: Mbylle gojën e rri mirë aty!