Transmetuar më 17-01-2023, 18:47

Luizi dhe Kiara po shfaqen gjithmonë e më të afër brenda shtëpisë së Big Brother.

Teksa ditën e nesërme, moderatorja feston ditëlindjen, Luizi sot i ka bërë një kërkesë të guximshme.

Ai i është lutur që pas orës 12 , në mesnatë, ajo ta lejojë t’i dhurojë një puthje. Ai i ka thënë që të mos ketë frikë sepse nuk do veprojë nëse ajo nuk e lejon, dhe ka kërkuar që ajo vetë t’i thotë nëse është gati.