Transmetuar më 17-01-2023, 16:50

Një mjeti ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar  afër një banese.

Aksidenti ka ndodhur në  në kryqëzimin e fshatit Libonik.

Fatmirësisht drejtuesi ka shpëtuar pa lëndime, por ka dëme të shumta materiale.

Policiandodhet  në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.

Shkak dyshohet paraprakisht shpejtësia dhe lagështia në rrugë.