Transmetuar më 17-01-2023, 13:48

Biseda deri vonë e Luiz Ejllit dhe Kiara Titos, të cilëve më pas iu bashkua edhe Ronaldo Sharka, duket se ka bezdisur Olta Gixharin.

Kur sheh Ronaldon që i afrohet Kiarës dhe Luizit ajo çohet dhe thotë: Hë do vish dhe ti tani të bësh muhabet?

“Jo, do fle gjumë me Kiarën”.