Transmetuar më 15-01-2023, 19:13

Kejvina e ka ngacmuar shpesh Kristin ditët e fundit dhe mbrëmë gjatë spektaklit u shfaq një klip me këto momente.

Por Kristi me pak fjalë ja bëri të qartë Kejvinës se ata nuk do kenë gjë bashkë. Megjithatë pas spektaklit duket se ka ndërruar mendje pasi edhe ai ka nisur nga ngacmimet.

Kejvina i ka shkuar tek shtrati Kristit dhe ky i fundit ka kërkuar që ajo ta puthë.

Ndërkohë Kristi ka akuzuar Kejvinën se edhe e ka kafshuar, por ajo e ka mohuar.