Transmetuar më 15-01-2023, 15:16

Luizi mbetet banori më i komentuar në BBV2.

Së fundmi ai ka vendosur që t’i shkruajë një letër Kiarës, e cila vijon si më poshtë:

Mund të kem kënaqësinë të pi një kafe me princeshën Kiara Tito, nesër para dreke? Në pritje të përgjigjjes suaj. Me respekt “Luani”!

Pasi mori letrën Kiara vendosi që t’i përgjigjej:

I nderuar dhe i respektuar për sa kohë përdore fjalën luan me mua, zgjodha të pranoj kërkesën e liderit dhe takimi shtyhet për një moment të dytë!