Transmetuar më 15-01-2023, 09:03

Kejvina dhe Luizi janë përplasur në një debat të fortë në spektakël, pas një komenti nga ky i fundit.

Modelja është ndierë e ofenduar nga komenti i këngëtarit duke e cilësuar këtë të fundit si shembulli më i keq i njeriut në shtëpinë e BBVIP, ndërsa tha se nëse debati vazhdonte ajo do largohej nga shtëpia.

Pjesë nga debati:

Kristi: Njerëz pa pikë personaliteti!

Kejvina: Kjo është normale, ja ta tregojë Luizi!

Luiziz: Ajo më tha që vetëm kostumin ke të bukur.

Kejvina: Ky është limiti, shembulli më i keq i njeriut në shtëpi, nëse kjo situatë tejkalohet, unë largohem direkte nga emsioni. Si thotë ky qepe.

Tea: Unë nuk e di si e mban publiku këtu!

Arbana: Ju lutem, se jeni shembull, jini të sjellshëm. Kejvina e kuptoj që ai të ofendoi, por s’mund të përgjigjësh kështu me ofendime!

Kejvina: Unë i kam dalë përballë fytyrave si Luizi, nuk e toleroj këto!