Transmetuar më 11-01-2023, 18:59

Luizi ka mbledhur të gjithë banorët për t’ju sqaruar situatën dje në prime, ku ai tha se nuk është sëmurë, duke mohuar kështu rrëfimin te Kiara.

Sot mes lotësh ai thotë se është shprehur gabim dhe ndihet në faj!

Luizi: Duhet që të gjej një zgjidhje, ia bëra vetes, kurse ju po më bëni gjyqin, mënyra se si u shpreha ishte gabim, Unë tani humba Kiarën, Big Brotherin dhe kur të dal do më thonë ja ky mashtruesi!

Unë ia bëra vetes! Kam thënë një gomarllik!

Kejvina: fakti që ti e pranove hallall! Tani kërkoju falje të gjithëve!