Transmetuar më 10-01-2023, 22:04

Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli, ka mohuar sot në spektaklin e “Big Brother VIP” se është i sëmurë dhe se rrëfimi që i ka bërë Kiara Titos, ka qenë për një shok të tij.

Banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri tha se ka pasur të njëjtat simptoma brenda aty, prandaj ka pasur frikë.

Lidhur me këtë reaguan edhe dy opinionistët e reality show-t, Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari.

Arbëri: Një gjë shumë e çuditshme, analizat janë bërë, kanë dalë mirë. U mërzia shumë nga rrëfimi, tani thotë se është një shok.

Jam i shqetësuar për të, me pi aq shumë pije energjike, një stekë cigare. Nëse analizat kanë dalë në rregull, kjo është një gënjeshtër

Nëse kjo është një gënjeshtër, kjo do të vërtetohet. Që mund të ndodhte edhe kjo gjë, nuk më kishte shkuar në mendje.

Zhaklin: Nëse Luizi tha tani rrëfime të vërteta, i bie se ka manipuluar Kiarën, banorët dhe publikun. Më vjen keq që mund të ishte treguar më i fortë, ashtu siç tha Kiara.