Transmetuar më 09-01-2023, 11:46

Kiara dhe Olta ishin duke bërë dush, teksa Kristi dhe Ronaldo po prisnin në radhë. Më vonë grupit iu afrua dhe Luizi. Moderatorja e njohur u duk ze u ndje në siklet pasi djemtë po e shikonin dhe iu kërkoi të mos e bënin.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Mos më shikoni ju lutem se e kam shumë bezdi. Kthehuni

Luizi: Ke të drejtë (dhe kthen Kristin që të mos shohë dhe vetë vazhdoi të shikonte)

Luizi: Sa e mira është

Olta i thotë Kristit: Kristi do vish ti se do dal unë tani? Mbarova.

Kristi: Po pra, dil ti të futem unë

Luizit nuk i pëlqeu aspak kjo dhe i tha: Futesh ti, po për sytë të ballit futesh i shtrirë.

Kjo shkaktoi shumë të qeshura te Kiara dhe te pjesa tjetër e grupit.