Transmetuar më 09-01-2023, 11:27

Modelja e seksi, Kejvina Kthella, vendosi të fshehë nga Luiz Ejlli atleten e tij, ndërsa ky i fundit e mori mjaft seriozisht si situatë.

Madje këngëtari i njohur ka paralajmëruar te liderin e shtëpisë, Amos, që nëse gjëra të tjera do mungojnë në shtëpi në vazhdim nuk mban përgjegjësi.

“Ditë të zeza do vijnë pas dy ditëve”, tha Luizi duke iu referuar që dhe aq ditë kanë mbetur për Amosin të jetë lider”.

Mbetet për t’u parë sa do vazhdojë kjo lojë e Kejvinës, pasi ajo nuk mund të dalë nga rulota.